PONUKA SLUŽIEB

Svadobná fotografia

Kompletné fotografické služby pre Váš svadobný deň.
Ponúkam fotenie celého priebehu svadobného dňa, ako aj určitej jeho časti.
K dispozícii mám taktiež fotostenu ako aj možnosť tlače zhotovených fotografií priamo na svadbe.

Portrét

Potrebujete Váš portét len tak pre seba, alebo pre PR/Business? Vyhotovím Vám fotografie vhodné do rámčeka, na plátno, alebo pre budovanie Vašej značky, prezentáciu na webových stránkách, sociálnych sieťach, tlačivách, či iné využitie.

Rodinná fotografia

Ak si chcete zachovať spomienky z vašich rodinných stretnutí, osláv, alebo len chcete na pamiatku vaše rodinné fotky, ponúkam Vám možnosť exteriérového, interiérového či štúdiového (mobilné štúdio) rodinného fotenia.

Architektúra

Fotografovanie interiérovej aj exterérovej architektúry. Kompletné fotografické zdokumentovanie pre potreby prezentácie samotnej nehnuteľnosti, či práce architekta/zhotoviteľa.

Produkty

Fotenie produktov rôzneho druhu priamo u vás na prevádzke, resp. vo výrobe. Ponúkam Vám viaceré možnosti finálnych úprav pre výsledné využitie fotografií.

Tlač fotografií 

Kvalitnú a rýchlu tlač fotografií ponúkam priamo na mieste fotenia svadieb, eventov. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte.
Tiež ponúkam vytvorenie dizajnu a tlač fotoknihy v rôznych prevedeniach a formátoch k vami vybranému foteniu. 

Mobilné štúdio/Fotostena

Môj fotoateliér, resp. fotostenu možete mať priamo u Vás doma, vo firme či na večierku, alebo svadbe v plne zachovanej profesionálnej kvalite. Informujte sa u mňa o ďalších možnostiach tejto služby.

Podujatia/Eventy

Plánujete firemnú, športovú, súkromnú, či kultúrne podujatie? Ponúkam Vám jej kvalitné a diskrétne zdokumentovanie a odprezentovanie v podobe fotografie, či už v digitálnej podobe (online fotogaléria), alebo v tlačenej podobe priamo na mieste konania akcie.


Výsledné fotografie dostanete vždy v maximálnej možnej kvalite a v úprave, kde je zachovaný prirodzený vzhľad fotografovaných osôb resp. predmetov. Lehoty dodania výsledných fotografií komunikujem individuálne podľa aktuálnej vyťaženosti a objemu práce.

Ak vás zaujala moja tvorba a uvažujete nad využitím niektorej z ponúkaných služieb, alebo potrebujete bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať.